Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

woj. małopolskie - Olkusz

Kasia - 2014-08-26, 16:17
Temat postu: Olkusz
Wet. Agnieszka Pełka-Krzykawska

Pani zna się na rzeczy, jest bardzo miła i uprzejma w dodatku bardzo kocha zwierzęta i wkłada całe swoje serce w swoją pracę.

Tel. 327543438

asia39 - 2015-02-14, 21:41

Byłam w tej przychodni ostatnio i zdecydowanie odradzam. Panie są niecierpliwe, na pytania wprawdzie odpowiadają, ale "na odczep się",bo w tym samym czasie wypełniają dokumentację. Na moje pytania odnośnie kastracji, usłyszałam: " A cóż się Pani tak dopytuje, jakbyśmy tu zwierzakom krzywdę robiły" :shock: A pytałam o podstawowe rzeczy, np. ile takich zabiegów wykonują, z jakim ryzykiem się to wiąże i jakiej narkozy używają. A poza tym z królikiem, który jest ruchliwy i nie lubi brania na ręce nie koniecznie potrafią sobie poradzić (nie wiem, może tak po prostu trafiłam, ale więcej tam nie pójdę)
Kasia - 2015-02-17, 20:13

A na którą panią? Bo pracują tam 3, ja poleciłam jedynie panią Krzykawską
asia39 - 2015-02-17, 22:46

Trafiłam na p. Magdalenę ( nie podam nazwiska, bo się na pieczątce nie odbiło) i nie zdobyła mojego zaufania, choćby dlatego, że nie mogąc sobie poradzić z unieruchomieniem uszaka stwierdziła, że jest strasznie dziki i powinnam "na siłę" nauczyć go brania na ręce (a on jest bardzo przyjazny, ale brania na ręce zwyczajnie nie lubi). Jednak przy rozmowie o kastracji była tez p. Krzykawska i jak usłyszałam, że z królikami to "różnie bywa", bo bardzo źle znoszą narkozę, to chyba nic więcej nie muszę dodawać. Ja im swojego uszaka na pewno nie powierzę. Długo by pisać na temat wizyty... Ja wyszłam zniesmaczona i nie polecam, a dlaczego napisałam wyżej. Ja tam pani Agnieszce serca do zwierzaków nie odbieram, ale swojego na zabieg tam nie oddam za nic. Poza tym miałam oddać go na zabieg między I a II dawką szczepień (taką dostałam informację). Skonsultowałam to z dwoma innymi wetami i obaj takie rozwiązanie zdecydowanie odradzili, twierdząc zgodnie, że dla królika to zbyt duże obciążenie i najpierw należy doszczepić II dawką, a dopiero po kilku tygodniach kastrować