Rejestracja | Zaloguj

Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy |

Poprzedni temat «» Następny temat
Szczecin
Autor Wiadomość
kreska 

Wysłany: 2013-10-09, 08:40   Szczecin

Zdziwiłam się, że brak tematów tutaj.

Kiedyś, swojego czasu, trzymałam w domu szczurki, najczęściej przygarniane z TOZu, więc często chore lub w inny sposób pokrzywdzone i pamiętam, że najlepszy weterynarz dla gryzoni był w Dąbiu. Jednak było to jakieś 8 lat temu i nie wiem, czy sytuacja się nie zmieniła. Nie był mi przez ten czasu potrzebny weterynarz dla maluchów, jedynie psi, a wiadomo, że to akurat dwie różne sprawy. Pytam, bo chciałabym przebadać naszego nowego uszaka i zdecydować się na ewentualną kastrację.

Druga rzecz, stanowczo odradzam weterynarza na Parkowej, obojętnie z jakim zwierzątkiem. Wszystkie wracają od niego bardziej chore niż były.

Autor Wiadomość
Do ro ta 

Wysłany: 2013-12-31, 10:38   Lecznica w Szczecinie

www.vetmedic.szczecin.pl/‎
Polecam,sterylizowałam tam Kangusię.Super opieka.Konkretnie króliczkami zajmuje się Pani dr Katarzyna Sulima.Panie na recepcji kompetentne i bardzo miłe.Polecam bo na prawdę warto :-D

Autor Wiadomość
magdzia6309 

Wysłany: 2014-03-31, 23:54   Szczecin

Również polecam VETMEDIC i dr. Sulimę :) Moją Zdziśkę już tam znają bo to wyjątkowo wrażliwy królik, miała operację wycięcia guzków ropnych z wola, teraz śmiga jak talala, rany pięknie sie zagoiły nie ma śladu po czymkolwiek, przechodziła również myksomatozę - niecały tydzień i po chorobie. Bardzo profesjonalna obsługa, dzwonią z wynikami badań, również w razie wątpliwości można zadzwonić i zasięgnąć porady, której chętnie udzielą telefonicznie. Ceny przystępne, gabinet bardzo ładnie urządzony.
P.S. każdy króliczek po pierwszym szczepieniu dostaje swoją książeczkę.

Autor Wiadomość
GingerCliche 

Wysłany: 2016-08-29, 19:01   

Polecam dr Chmielewskiego!
Przyjmuje na Krakowskiej 60A i chyba na Ku Słońcu.
Ja chodzę na Krakowską, wszyscy tam są mili, uprzejmi, atmosfera jest bardzo przyjazna. Doktor dużo wytłumaczył odnośnie króliczka, wszystko dokładnie sprawdził, był naprawdę zainteresowany uszaczkiem. Wiem, że dużo osób ze Szczecina chodzi właśnie do niego ze swoimi króliczkami :haha:

Polecam go z całego serca! :-D

Odpowiedz do tematu