Rejestracja | Zaloguj

Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy |

Poprzedni temat «» Następny temat
Fifek
Autor Wiadomość
majav 
Fifi

Wysłany: 2017-03-15, 01:33   Fifek

Pare godzin temu odszedł mój kochany uszak. Nawet nie wiecie jak bardzo bym chciała wiedzieć, czy wiedział, że starałam się mu pomóc jak tylko umiałam. Tydzień temu przestał wchodzić z klatki, zauważyłam że ciężko oddycha, w jego nosku jest ropa, nie ma apetytu. Wiedziałam, że lekarz, który jest najbliżej, nie do końca zna sie na uszatych. Znalazłam przychodnie weterynaryjną. Pan weterynarz.. Nie mam zastrzeżeń, wydawał się być kompetentny, troskliwy. Podawał antybiotyki, witaminki, radził co mogę zrobić. Fifek po kilku dniach nabrał apetytu, co prawda nie kicał tak jak przed chorobą ale wydawało się że wszystko idzie w dobrym kierunku. Okazuję się, że jednak nie do końca. Fifek zaczął robic duże, wonne 'kupy' (bobkami tego nie można nazwać). Miał wzdęcia. Wczoraj rano, byłam u weta, powiedział "sukces, jest dużo lepiej". Jednak apetyt i chęć kicania nie wracały. Wczoraj coś malutkiego skubnął, dziś nic. Niestety był inny weterynarz, niż zawsze. Dał mu dużą dawkę glukozy, oraz inne zastrzyki. Fifek bardzo schudł od poczatku choroby. Dziś wieczorem, położyłam go na sobie, leżał bardzo długo, nagle zerwał się, poszedł się wysikać i po chwili przybiegł tak jakby prosił o dalsze głaskanie. Nie zapomnę tego nigdy. Później, gdy byłam w innym pokoju, usłyszałam krzyk mamy. Gdy przybiegłam Fifek....
Pozostanie w mojej pamięci na zawsze, choć żył tylko 3latka. Tak bardzo próbowałam mu pomóc. :( tak bardzo chciałabym aby wiedział że robiłam co w mojej mocy :(

Autor Wiadomość
majav 
Fifi

Wysłany: 2017-03-15, 01:54   

Nigdy nie odkicasz z mojej pamięci

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_35l51n7.jpg
Plik ściągnięto 11 raz(y) 177,53 KB

Autor Wiadomość
Bazyliszek 
Mania [*] i Luiz :-*

Wysłany: 2017-03-15, 08:24   

Bardzo mi przykro.
Już go nic nie boli, najwidoczniej już zrobił na ziemi to co mu było dane.

Odpowiedz do tematu