Rejestracja | Zaloguj

Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy |

Poprzedni temat «» Następny temat
Towarzystwo
Autor Wiadomość
Icebayer 

Wysłany: 2018-12-23, 21:58   Towarzystwo

Witam.mialam dwa wykastrowane samce kochały się i wogole lecz niestety jeden z nich nagle odszedł ;( .oba miały po 2 lata i moje pytanie brzmi czy szukać teraz temu drugiemu zastepstwa czy zostawić go z nami i obserwować go jak się zachowuje . Narazie nie jest źle normalnie je nie jest osowiały ale nie wiem czy kolejny raz dam sobie rady Z odejściem króliczka a co dopiero jakbym miała mu towarzyszkę sprawić i przeżywać to podwójnie .pozatym nie wiem czy jakby co nie będzie mu smutno że znowu będzie się musiał dzielić wszystkim .proszę o radę dziękuję

Autor Wiadomość
Bazyliszek 
Mania [*] i Luiz :-*

Wysłany: 2018-12-24, 05:48   

Zawsze lepiej z towarzystwem ale tyle to wie nawet pan żul z pod żabki ;)
Króliki są różne, nie ma sensu na siłę i za wszelką cenę szukać kolejnego królika, oczywiście zależy jak on to zniesie czy/i/lub ile ma radości z obcowania z ludźmi, czy sam potrafi sobie znaleźć jakieś zajęcie itd.

Mój kiedyś został sam (w sensie bez ludzi) jak byłem na wczasach to sobie powylizywał z nerwów/nudy futro do łysego i wyglądał jak papuga z depresją bo jest przyzwyczajony do tego że prawie zawsze ma ludzi pod nosem ale to typ nerwusa.

Reasumując, za wszelką cenę nie ma sensu ale biorąc pod uwagę jego młody wiek i to że sporo czasu już był "w związku" może jednak się namyślisz ;)... on też pewnie ma żałobę tylko Ci tego nie powie.

Autor Wiadomość
Icebayer 

Wysłany: 2018-12-24, 12:26   

Jak były razem to jeden drugiego namawiał do czegoś a jak tego nie zrobił to temu co zostal się obrywało i wogole nie cały czas ale często go odganiał od siebie bo taki miał charakter .był jego przewodnikiem.prosze o więcej opinii ;) gdyz chce dla maleństwa jak najlepiej

Autor Wiadomość
Bazyliszek 
Mania [*] i Luiz :-*

Wysłany: 2018-12-24, 12:57   

Najlepsza była by "żona", samiec z samcem funkcjonują na zasadzie "przymusowej rozrywki", czasami się pogonią a czasami się pocałują.

Odpowiedz do tematu