Rejestracja | Zaloguj

Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy |

Poprzedni temat «» Następny temat
E.C
Autor Wiadomość
Caam 

Wysłany: 2019-08-28, 20:49   

Hm.. To mam nadzieje ze nasza skonczy jak Twoj Lui :)

No ladnie.. Jak mozna zapomniaéc:D Super ze lapka wrócila do normy- brawo dla uszaka:) Powinien dostac ogromna marchewe :prezent:

Uff nasza to sie za 6 minut nie obraza i nie kara nas bobczeniem pod krzeslem.. Ale za to bobczy pod stolikiem kawowym jesli nie dostanie tego co sobie wymsli. Swoja droga to Twoj Luiz to niezly aparat skoro nawet po kastracji uwaza sie za samca.. A tu jeszcze alfa! Huhuuu szalony jest^^

Wezaszczek/ krzykacz/ smrodek/ kuik to po prostu Logan:) Panienki nie przypomina.. No chyba ze tym ciaglym krzykiem:D
PS. Magda sie zleeeeee kojarzy:)

Autor Wiadomość
Bazyliszek 
Mania [*] i Luiz :-*

Wysłany: 2019-08-29, 11:15   

Oj, Luiz to jest aparat nie przeciętny.
W przeciwieństwie do mojego poprzedniego królika tak w przypadku Luiza kiedy mamy dzieci w gościnach (bo w domu dzieci nie ma ;p) nie boję się o królika tylko o dzieci :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Po kastracji zmienił się nie wiele, w sumie to chyba bardziej wydoroślał bo kastracja to dała tyle co kot napłakał ;) a apropo kota, miałem kilka dni małego kotka na przechowaniu to też dostał wpierdziel od królika :lol: , biedna kicia nie spodziewała się że weszła w "rewiry" królika i tylko zakotłowało się jak na kreskówkach, mało się nie posikałem ze śmiechu.... no ale królik wygrał.

Autor Wiadomość
Caam 

Wysłany: 2019-09-16, 19:39   

Dawno mnie tu nie bylo^^ Czasu jakos mi brak.

Luiz agresorek, mam nadzieje ze kociak sie pozbieral :)

U nas powrot do rozrabiania, po chorobie zostal slad jedynie w glowce- boi sie schodow.. Co z jednej strony jest plusem- mniej meijsc w ktorch moze rozrabiac:)

Autor Wiadomość
Bazyliszek 
Mania [*] i Luiz :-*

Wysłany: 2019-09-17, 12:00   

Luiz to bardzo jurny pasztet. :) (dobra nazwa dla wędliny, może sprzedam patent).
Tak u mnie było z łóżkiem, wskoczyć wskoczył ale bał się zeskoczyć, pomagałem mu ręcznie aż sam się przemógł.

Odpowiedz do tematu