Rejestracja | Zaloguj

Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy |

Poprzedni temat «» Następny temat
Zgorzelec
Autor Wiadomość
truskaweczka_2

Wysłany: 2012-05-31, 18:26   Zgorzelec

Pani Paulina Kanczewska
59-900 Zgorzelec
ul. Berlinga 4

Telefon - +48 519 803 600.

Panuje miła atmosfera, zawsze można porozmawiać na temat zwierząt. Pani Paulina potrafi odpowiedzieć na wszystkie zadane pytania odnośnie zwierząt (zarówno psów, kotów jak i zwierząt futerkowych). Bardzo dobrze zna się na swoim fachu i na pierwszym miejscu stawia dobro zwierzęcia, a nie to, ile może na czymś zarobić. Sama posiada psa i z tego co mi wiadomo kota oraz królika, więc opiera się nie tylko na wiedzy uzyskanej podczas studiów, ale również na własnych przeżyciach. Byłam stałą pacjentką ze swoim królikiem - Łatkiem, który doznał bardzo ciężkich urazów przez szynszylę. Szynszyla zaś została uratowana po tym, kiedy babcia wystawiła ją w upalny dzień na balkon. Aktualnie chodzę tam z psem na szczepienia i odrobaczenia, a po zakupie królika (planuję go kupić jutro lub w najbliższych dniach) na pewno będę z nim stałą klientką. Jeżeli ktoś szuka dobrego, sprawdzonego weterynarza w Zgorzelcu lub okolicach, to Pani Paulina spełnia wszystkie wymagania.
Ostatnio zmieniony przez alimko 2012-07-16, 09:04, w całości zmieniany 1 raz  

Autor Wiadomość
rammsteinowa 

Wysłany: 2014-12-13, 02:21   

Coś mi tu "śmierdzi" reklamą! Post nie wygląda na szczerą opinię tylko na specjalnie skonstruowaną reklamę. Tym bardziej, że jest to JEDYNY post autorki na tym forum.
Tak się składa, że byłam w tej klinice weterynaryjnej z moim poprzednim królikiem. Być może zna się na psach czy kotach, ale na królikach... bardzo wątpię. Ta rzekomo fachowa pani weterynarz nawet nie potrafiła zdiagnozować co jest mojemu królikowi. Postanowiła podać mu jakiś zastrzyk, ale zanim to zrobiła zajrzała do książki, żeby sprawdzić co w ogóle mu podać i w jakiej dawce. Już nigdy nie wrócę do tej kliniki. W ogóle nie wyczułam, żeby ta pani wiedziała co robi.

Odpowiedz do tematu