Rejestracja | Zaloguj

Mini Forum Miniaturki
www.miniaturkabeztajemnic.com

| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy |

Poprzedni temat «» Następny temat
Olkusz
Autor Wiadomość
Kasia 

Wysłany: 2014-08-26, 15:17   Olkusz

Wet. Agnieszka Pe?ka-Krzykawska

Pani zna si? na rzeczy, jest bardzo mi?a i uprzejma w dodatku bardzo kocha zwierz?ta i wk?ada ca?e swoje serce w swoj? prac?.

Tel. 327543438

Autor Wiadomość
asia39 
Chrupek

Wysłany: 2015-02-14, 21:41   

By?am w tej przychodni ostatnio i zdecydowanie odradzam. Panie s? niecierpliwe, na pytania wprawdzie odpowiadaj?, ale "na odczep si?",bo w tym samym czasie wype?niaj? dokumentacj?. Na moje pytania odno?nie kastracji, us?ysza?am: " A có? si? Pani tak dopytuje, jakby?my tu zwierzakom krzywd? robi?y" :shock: A pyta?am o podstawowe rzeczy, np. ile takich zabiegów wykonuj?, z jakim ryzykiem si? to wi??e i jakiej narkozy u?ywaj?. A poza tym z królikiem, który jest ruchliwy i nie lubi brania na r?ce nie koniecznie potrafi? sobie poradzi? (nie wiem, mo?e tak po prostu trafi?am, ale wi?cej tam nie pójd?)

Autor Wiadomość
Kasia 

Wysłany: 2015-02-17, 20:13   

A na któr? pani?? Bo pracuj? tam 3, ja poleci?am jedynie pani? Krzykawsk?

Autor Wiadomość
asia39 
Chrupek

Wysłany: 2015-02-17, 22:46   

Trafi?am na p. Magdalen? ( nie podam nazwiska, bo si? na piecz?tce nie odbi?o) i nie zdoby?a mojego zaufania, cho?by dlatego, ?e nie mog?c sobie poradzi? z unieruchomieniem uszaka stwierdzi?a, ?e jest strasznie dziki i powinnam "na si??" nauczy? go brania na r?ce (a on jest bardzo przyjazny, ale brania na r?ce zwyczajnie nie lubi). Jednak przy rozmowie o kastracji by?a tez p. Krzykawska i jak us?ysza?am, ?e z królikami to "ró?nie bywa", bo bardzo ?le znosz? narkoz?, to chyba nic wi?cej nie musz? dodawa?. Ja im swojego uszaka na pewno nie powierz?. D?ugo by pisa? na temat wizyty... Ja wysz?am zniesmaczona i nie polecam, a dlaczego napisa?am wy?ej. Ja tam pani Agnieszce serca do zwierzaków nie odbieram, ale swojego na zabieg tam nie oddam za nic. Poza tym mia?am odda? go na zabieg mi?dzy I a II dawk? szczepie? (tak? dosta?am informacj?). Skonsultowa?am to z dwoma innymi wetami i obaj takie rozwi?zanie zdecydowanie odradzili, twierdz?c zgodnie, ?e dla królika to zbyt du?e obci??enie i najpierw nale?y doszczepi? II dawk?, a dopiero po kilku tygodniach kastrowa?

Odpowiedz do tematu